Черкаська “Свобода” розпочала інформаційну кампанію, в якій закликає народних обранців не голосувати за продаж сільськогосподарських земель в Україні.
Нагадаємо, на одному з крайніх засідань Верховна Рада України в першому читанні проголосувала за проект закону № 2178-10 щодо скасування мораторію на продаж землі.
Серед народних депутатів-мажоритарників із Черкащини, які висловилися за вільний ринок землі, Олександр Скічко, Олег Арсенюк та Андрій Стріхарський.
— Попри передвиборні обіцянки ухвалювати важливі рішення на референдумах, попри війну з Росією, попри десятки поколінь, що обробляли, здобували і боронили наш чорнозем, попри 73% українців, які виступають однозначно проти продажу землі сільськогосподарського призначення, попри масові протести аграріїв, посіпаки Зеленського вирішили не в роздріб розпродати Україну, – коментує очільник обласного осередку ВО “Свобода” Юрій Ботнар. — Нагадаю, що Черкаська обласна рада підтримала свободівське звернення щодо недопущення продажу землі. Аналогічне звернення ухвалила Черкаська міська та безліч інших місцевих рад по всій державі.
За його словами, «Свобода» в Черкасах готує акції протесту, інформаційну кампанію та заходи прямої дії і запрошує долучатися селян, фермерів та усіх людей доброї волі, — інформує прес-служба Черкаського обласного осередку цієї політичної сили.
У дружини, недалеко від Черкас, є спадок батьків – 1,6 га безцінного чорнозему, який орендує місцевий скоробагатько і платить їй, за рік, 2000 гривень орендної плати. Добре хоч не безоплатно, або не за 500 гривень, як на глухих селах. Отакі і чіпляють бігборди проти, бо шари не стане.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Please wait while you are being authenticated...
Ліквідаторів аварії на ЧАЕС та визволителів Черкас від фашистів вшанували вчора у обласному центрі
У захопленні Черкас у серпні 1941 року ...
Солідний патріотичний сайт, а все туди ж "фяшістов". Які нафіг фашисти ...
Сільській раді с.Свидівок також слід прислухатись до думки жителів с.С ...
60% на опитуванні під час останнього голосування до ВР віддали свої го ...
У дружини, недалеко від Черкас, є спадок батьків - 1,6 га безцінного ч ...
ДЗВІН © 2019 Усі авторські та суміжні права застережено. E-mail редакції: gazeta.dzvin@gmail.com