Про автора

Вас можуть зацікавити:

5 коментарів

 1. 1
  Avatar

  Постраждалий

  Вимагаю спростування неправдивої інформації! Я ПОСТРАЖДАЛИЙ внаслідок зіткнення автомобіля швидкої допомоги з моїм припаркованим авто.
  Водій був впійманий на гарячому, зроблені всі заміри, викликано патруль поліції і зафіксовано зіткнення (сліди шин, характер пошкоджень, свідчення водія, СЛІДИ ФАРБИ на бампері швидкої – всі заміри зроблені працівниками поліції співпадають з характером пошкоджень) . Водій за наявності всіх фактів і доказів – свою вину не визнав.
  На наступний день – я звернувся до директора швиткої, та запропонував йому вийти на зв’язок з їх страховою, на що отримав відмову в грубі формі, що супроводжувалась фразою: «ТА ПІШОВ ТИ …!!! ПОПРОБУЙ ДОКАЖИ», після чого я подякував Директору за прийом та пішов у вказаному ним напрямку.
  Прошу припинити розповсюдження неправдивої інформації, а від водія швидкої та керівництва очікую на відшкодування завданих збитків. Заподіяну шкоду оцінюю в 100 000 грн.

  Відповісти
  1. 1.1

   "ДЗВІН"

   У статті є посилання на джерело інформації. Якщо “швидка” спростує, ми із задоволенням оприлюднимо про це на шпальтах “Дзвону”.
   Той факт, що ми не приховуємо ваш коментар свідчить, що “Дзвін” готовий до об’єктивного висвітлення події. Навіть, якщо ви не підписуєтесь власним ім’ям.

   ЗМІ — це лише дзеркало життя суспільства. Власні претензії звертайте до сторони конфлікту, а не до ЗМІ. Ми лише доводимо до читачів ТОЧКУ ЗОРУ сторін.

   Наразі ваших коментів до повідомлення у Facebook від ОЦЕМД ми на теперішній час не бачимо.

   скріншот оригінального повідомлення

   Відповісти
 2. 2
  Avatar

  Постраждалий

  Я з розумінням ставлюся до Вашої позиції, і глибоко шану роботу журналістів і самовіддану працю лікарів ШВИДКОЇ. На жаль ситуація, що виникла: наїзд на мій автомобіль, та реакція водія і керівництва – директора та головного лікаря (спочатку була розмова з нею) – просто шокувала!!! Водій, при скоєнні ДТП, підтвердивши всі факти, відмовлявся від надання пояснень, після наполягань патрульних щось таки написав Відмовився від пред’явленя документів, виявилось, що в нього відсутня «автоцивілка», а керівництво на прохання зв’язатись зі страховою – відмовило в грубі формі!!! Сказали – спробуйте доведіть!!! Замість того щоб відшкодувати заподіяну шкоду, робить винним постраждалих!!!
  Ось таке керівництво у нашій ЧЕРКАСЬКІЙ ШВИДКІЙ!!! І від цього, реально, СТРАШНО!!

  Відповісти
 3. 3
  Avatar

  Постраждалий

  А ВИ, ЛЮДИ, ПОДУМАЙТЕ – ЯКЩО ШВИДКА ПРОТАРАНИТЬ ВАШ АВТОМОБІЛЬ – КЕРІВНИЦТВО ПОВЕДЕ СЕБЕ ІНАКШЕ???

  Відповісти
 4. 4
  Avatar

  Постраждалий

  На співставлення до поліції приїхати відмовились…

  Відповісти

Коментувати статтю

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × one =

ДЗВІН © 2019 Усі авторські та суміжні права застережено. E-mail редакції: gazeta.dzvin@gmail.com