ТЕРМІНОВО!

Правила для читачів, авторів і коментаторів відкритого інформаційного порталу “Дзвін”

 “В СВОЇЙ ХАТІ СВОЯ ПРАВДА І СИЛА, І ВОЛЯ!”

Колектив нашого інтернет-видання з перших днів його існування послідовно намагається стверджувати національно-демократичні традиції та цінності в українському суспільстві. Оскільки гаслом відкритого інформаційного порталу “ДЗВІН” є слова “Твій вільний голос!”, тож ми запрошуємо ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ ВІЛЬНО ВИСЛОВЛЮВАТИ СВОЇ ДУМКИ та пропонувати власні теми для обговорення в газеті. При цьому, ми не вимагаємо, щоб думки учасників дискусії обов’язково співпадали з позицією редакції чи інших кореспондентів.

У той самий час ми настійливо рекомендуємо всім охочим долучитися до висвітлення питань, які ми піднімаємо на своїх сторінках, додержуватися дуже простих, чітких і зрозумілих правил:

Правило 1:

Дописи, що надсилаються для публікації на “ДЗВОНІ” мають подаватися авторами з України тільки державною мовою. Автори матеріалів, які є мешканцями інших країн,  можуть надавати свої дописи також англійською або російською мовами.

Правило 2:

Всі дописи, коментарі та повідомлення, які розміщуються їх авторами чи надходять до редакції “ДЗВОНУ”:

— НЕ ПОВИННІ МІСТИТИ ВИСЛОВІВ АБО ЗОБРАЖЕНЬ, ЩО МОЖУТЬ ОБРАЖАТИ НАЦІОНАЛЬНУ ГІДНІСТЬ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ;

— НЕ МАЮТЬ ПРОПАГУВАТИ МІЖНАЦІОНАЛЬНУ, РЕЛІГІЙНУ ТА РАСОВУ НЕТЕРПИМІСТЬ АБО ЗАКЛИКАТИ ДО НАСИЛЬСТВА;

— НЕ ПОВИННІ МІСТИТИ ЖОДНОЇ НЕЦЕНЗУРНОЇ ЛЕКСИКИ ТА МАЮТЬ БУТИ ЕТИЧНИМИ ПО ВІДНОШЕННЮ ДО ІНШИХ УЧАСНИКІВ ДИСКУСІЇ, ЧИТАЧІВ, РЕДАКЦІЇ ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ТА АДМІНІСТРАЦІЇ САЙТУ;

— МАЮТЬ БУТИ АРГУМЕНТОВНИМИ ТА ВІДПОВІДАТИ ТЕМАТИЦІ ОБГОВОРЕННЯ;

— НЕ МОЖУТЬ СУПЕРЕЧИТИ ЧИННОМУ ЗАКОНОДАВСТВУ УКРАЇНИ.

В разі порушення будь-якої з вимог Правила 2, автори таких матеріалів беззастережно заносяться нами у відповідний “чорний список”, а їх логін та реєстраційний e-mail тимчасово (а у разі повторних спроб, то й назавжди!) блокуються.

Правило 3:

Оскільки ми вважаємо абсолютну більшість наших читачів, авторів та коментаторів людьми адекватними налаштованими на конструктивне обговорення тематики дописів на “Дзвоні”,

— НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ З ОДНОГО IP ПІД РІЗНИМИ НІКАМИ ТА ЕЛЕКТРОННИМИ АДРЕСАМИ, РЕЄСТРАЦІЯ НА НЕІСНУЮЧІ ПОШТОВІ АДРЕСИ ТА ЗАХОПЛЕННЯ НІКІВ (РЕЄСТРАЦІЯ З ВЖЕ ЗАРЕЄСТРОВАНИМИ НІКАМИ З МЕТОЮ ПЕРЕШКОДЖАННЯ ВИКОРИСТАННЯ ЇХ ІНШИМИ).

— ЗАБОРОНЕНА НАВМИСНА РЕЄСТРАЦІЯ НІКА – ДВІЙНИКА ТОГО, ЩО ВЖЕ ІСНУЄ.

Правило 4:

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЗМІСТ БУДЬ-ЯКОГО ПОВІДОМЛЕННЯ НЕСЕ ТІЛЬКИ ЙОГО АВТОР.

Якщо ж з певних причин Адміністрація не встигне одразу відреагувати на факти порушення учасниками цих Правил, ми розраховуємо на Ваше розуміння й допомогу в справі їх виявлення задля перетворення відкритого інтернет-порталу “ДЗВІН” на взірець дотримання норм свободи слова, журналістської етики та національної самоповаги українців.

З повагою та надією на цікаве та взаємокорисне спілкування,
Редакція  та адміністрація відкритого інтернет-порталу “ДЗВІН”

ДЗВІН © 2019 Усі авторські та суміжні права застережено. E-mail редакції: gazeta.dzvin@gmail.com