ТЕРМІНОВО!

Правила для читачів, авторів і коментаторів відкритого інформаційного порталу “Дзвін”

 “В СВОЇЙ ХАТІ СВОЯ ПРАВДА І СИЛА, І ВОЛЯ!”

Колектив нашого інтернет-видання з перших днів його існування послідовно намагається стверджувати національно-демократичні традиції та цінності в українському суспільстві. Оскільки гаслом відкритого інформаційного порталу “ДЗВІН” є слова “Тебе почує світ!”, тож ми запрошуємо ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ ВІЛЬНО ВИСЛОВЛЮВАТИ СВОЇ ДУМКИ та пропонувати власні теми для обговорення в газеті. При цьому, ми не вимагаємо, щоб думки учасників дискусії обов’язково співпадали з позицією редакції чи інших кореспондентів.

У той самий час ми настійливо рекомендуємо всім охочим долучитися до висвітлення питань, які ми піднімаємо на своїх сторінках, додержуватися дуже простих, чітких і зрозумілих правил:

Правило 1:

Дописи, що надсилаються для публікації на “ДЗВОНІ”, мають подаватися авторами з України тільки державною мовою. Автори матеріалів, які є громадянами чи резидентами інших країн,  можуть надавати свої дописи також англійською або російською мовами.

Правило 2:

Всі дописи, коментарі та повідомлення, які розміщуються їх авторами чи надходять до редакції “ДЗВОНУ”:

  1. Не повинні містити висловів або зображень, що можуть ображати національну гідність українського народу;
  2. Не мають пропагувати міжнаціональну, релігійну та расову нетерпимість або закликати до насильства;
  3. Не повинні містити жодної нецензурної лексики та мають бути етичними по відношенню до інших учасників дискусії, читачів, редакції інтернет-видання та наших партнерів;
  4. Мають бути аргументовними та відповідати тематиці обговорення;
  5. Не можуть суперечити чинному законодавству України.

В разі порушення будь-якої з вимог Правила 2, автори таких матеріалів беззастережно заносяться нами у відповідний “чорний список”, а їх логін та реєстраційний e-mail тимчасово (а у разі повторних спроб, то й назавжди!) блокуються.

Правило 3:

Оскільки ми вважаємо абсолютну більшість наших читачів, авторів та коментаторів людьми адекватними налаштованими на конструктивне обговорення тематики дописів на “Дзвоні”:

  1. Не дозволяється реєстрація з одного ip під різними ніками та електронними адресами, реєстрація на неіснуючі поштові адреси та захоплення ніків (реєстрація з вже зареєстрованими ніками з метою перешкоджання використання їх іншими).
  2. Заборонена навмисна реєстрація ніка – двійника того, що вже існує.

Правило 4:

  • Відповідальність за зміст будь-якого повідомлення несе тільки його автор.

Якщо ж з певних причин Адміністрація не встигне одразу відреагувати на факти порушення учасниками цих Правил, ми розраховуємо на Ваше розуміння й допомогу в справі їх виявлення задля перетворення відкритого інтернет-порталу “ДЗВІН” на взірець дотримання норм свободи слова, журналістської етики та національної самоповаги українців.

З повагою та надією на цікаве та взаємокорисне спілкування,
Редакція  та адміністрація відкритого інтернет-порталу “ДЗВІН”

ДЗВІН © 2019 Усі авторські та суміжні права застережено. E-mail редакції: gazeta.dzvin@gmail.com