Застосунок “Дзвону” для Android:
Тепер ми поряд із вами
на відстані одного натискання!

Скачати застосунок “Дзвону” для ОС Android

Шановні читачі!

Відтепер кожен, хто користується мобільними гаджетами на ОС Android, може бути на відстані одного натискання від нашого порталу та його новин.

Ми пропонуємо встановити на ваш смартфон або планшет мобільний застосунок, що дасть змогу у будь який зручний для вас час одним натисканням на піктограму “Дзвону” відкрити набір вкладок, на яких ви зможете зайти безпосередньо на стрічку новин нашого сайту або на його сторінці у Twitter.

Для поціновувачів швидкої стисло поданої інформації у застосунку є вкладки перегляду 10 крайніх дописів RSS-стрічки нашого сайту, що транслюється в УкрНет та Яндекс.Новини.

Відео, які “Дзвін” виставляє на власний канал у YouTube, теж можна переглянути на відповідній сторінці застосунку.

Вкладки застосунку показані на наступних скріншотах:

Для того, щоб встановити на свій гаджет “кнопку” “Дзвону”, архів застосунку треба скачати зі сховища сайту DZVIN.NEWS, на якому зберігатиметься його найновіша версія. Після того файл DZVINEWS.apk треба помістити у папку завантажень вашого гаджету (за допомогою USB-кабелю або Bluetooth) та встановити програму.

Скачати застосунок “Дзвону” для ОС Android

Перейти до скачування дистрибутиву програми безпосередньо на самртфон або планшет можна або зайшовши на цю сторінку саме з пристрою, на який встановлюється застосунок “Дзвоника” та виконавши попередні операції, або просканувавши камерою гаджета наступний QR-код, що “приведе” ваш Android-пристрій саме на сторінку скачування.

Програм для сканування QR-кодів для будь яких систем та пристроїв в Інтернеті хоч греблю гати. Наприклад, можна скористатись оцією прогою.

P.S. Застосунок “Дзвону” для iPhone (iOS) знаходиться у стадії розробки. Як кажуть, coming soon!

ДЗВІН © 2019 Усі авторські та суміжні права застережено. E-mail редакції: gazeta.dzvin@gmail.com